ריקוד בת מצווה – כל העיניים על בעלת השמחה

חגיגת בת מצווה היא לא סתם חגיגה, מדובר על אירוע של פעם בחיים! ולכן, כולנו ביום הזה נותנים את המירב שאירוע בת מצווה שלך יהיה לא פחות ממושלם!

ואיך אתן בטח שואלות את עצמכן?

חוגגת בת מצווה

חגיגת בת מצווה היא לא סתם חגיגה, זו חגיגה של פעם בחיים! ולכן יש לתת ביום זה את המירב על מנת שאף אחד לא ישכח את האירוע.

 

חגיגת בת מצווה היא מרגשת עבור המשפחה בכלל והילדה בעלת השמחה בפרט שמרגישה, אולי לראשונה, שהיא בדרך להפוך נערה ואז אישה צעירה. רבים בוחרים לציין את יום ההולדת המיוחד הזה באירוע אליו מוזמנים בני משפחה וחברים (גם של ילדת/נערת יום ההולדת וגם של ההורים).
הפקת אירוע כזה כרוכה בתכנון וקבלת החלטות בנוגע לסוג המוזיקה שתושמע, סידורי הישיבה, התפריט, הפעלות לילדים ועוד. כולנו מעוניינים להפוך אירוע שאנו עורכים למיוחד, כזה הזכור לטובה כאירוע שמח ומהנה, כדי להשיג מטרה זו אנו מחפשים מני אטרקציות שלא רואים כל יום, ריקוד בת מצווה הוא לא רק אטרקציה שכזו אלה גם הזדמנות מצוינת לשים את בעלת השמחה במרכז העניינים, בדיוק במקום הראוי לה ביום כזה שהוא כולו שלה.

אז במה בעצם מדובר?
אין כמעט נערה שלא אוהבת לרקוד. נערות רבות משתתפות בחוגי ריקוד, רוקדות בבית, אצל חברות ובמסיבות לצלילי מוזיקה בסגנון החביב עליהן ומתאמנות בביצוע שלל "צעדי ריקוד". כאשר אנו מעניקים לבעלת השמחה הזדמנות להפגין את כישורי הריקוד שלה במופע קצר, מתוכנן היטב, אותו תרגלה בליווי הדרכה מקצועית, אנו מנצלים נטייה טבעית זו לצורך מתן הזדמנות להפוך לכמה דקות למרכז העניינים ממש, זו שעיני כל המוזמנים נשואות אליה.

את הריקוד עצמו מכין עם הנערה צוות מקצועי כך שמובטח שהוא יהיה מרשים. בעלת השמחה מתאמנת על הריקוד מראש וכך זוכה לחוש התרגשות מן האירוע הקרב ולמעשה להתחיל ליהנות ממנו עוד לפני קיומו בפועל.
ישנה גם אפשרות לצרף לריקוד רקדני ליווי מקצועיים ההופכים את המופע למרהיב עוד יותר.

חוויה מרגשת לכולם
ריקוד בת מצווה הוא חוויה לא רק לבעלת השמחה עצמה אלה גם להוריה, לבני המשפחה ולמוזמנים כולם. בסופו של דבר ההתכנסות כולה נועדה לציין את האופן בו הילדה הולכת ומתבגרת ומהווה מקור גאווה להוריה. בעת ביצוע הריקוד עולה חיוך על פני רבים מהמוזמנים כאשר הם צופים בבעלת השמחה מבצעת את הריקוד באופן כה בוגר, מקצועי ומרשים. קשה שלא להתרשם מן הרצינות שבו נטלה על עצמה את למידת התנועות, ניכרת ההשקעה בהכנת המופע הקצר והמרשים.

ומה נשאר מכל זה?
אירוע חגיגת בת מצווה ראוי שיצולם כך שניתן יהיה לצפות בו, להיזכר בשמחה ובהתרגשות וליהנות שוב מן האופן בו בחרנו לחגוג ציון דרך חשוב זה בחייה של כל בת. הפקת קליפ בת מצווה מאפשר לנו כל זאת, הקליפ ערוך כך שיכלול את רגעי השיא וינציח את האווירה באופן שניתן יהיה לחוש אותה שוב ושוב בכל פעם שצופים בו. קליפ שכזה הוא גם מזכרת רבת ערך וגם מאפשר למי שלא היו באירוע, למשל חברים של בעלת השמחה שהכירה רק אחרי שחגגה את בת המצווה שלה, לקחת בו חלק בדיעבד.